Lot in Saint-Sauveur

Ch. Bélanger

Land/Lot Land/Lot Land/Lot Aerial photo Aerial photo

199,900 $  +GST/QST

№ Centris 16502804

Description

Highlights

Lot dimensions
66.08 M x 30.0 M
Lot area
24551 pc
Taxes
Municipal Taxes (2025)
510 $
School taxes (2024)
26 $
Total
536 $
Municipal evaluation(2023)
Land
112 600 $
112 600 $

Life Style

Suggested properties

New
230,000 $ Rue Andrew Salaberry-de-Valleyfield (Salaberry-de-Valleyfield) Lot
№ Centris 17427542
New
114,900 $  +GST/QST Rue du Lac-Marier Sainte-Marguerite-du-Lac-Masson Lot
№ Centris 17764118
New
119,900 $  +GST/QST Rue de Chandolin Val-David Lot
№ Centris 18179711
New
99,500 $ Ch. du Mont-Arpin Sainte-Agathe-des-Monts Lot
№ Centris 15065640
New
165,000 $ Rue du Coteau Saint-Côme Lot
№ Centris 16230802
New
35 $ /PC  +GST/QST Rue Richelieu Beloeil (Du Centenaire) Lot
№ Centris 22741127
KatherineElement
Katherine Element Residential Real Estate Broker