Lot in Saint-Michel-des-Saints

Ch. de la Baie-du-Milieu

Land/Lot Land/Lot Land/Lot Land/Lot Land/Lot
15 

135,000 $

№ Centris 15915348

Municipal Taxes (2026)
408 $
School taxes (2026)
22 $
Total
430 $
Municipal evaluation(2026)
Land
73 500 $
73 500 $

Life Style

Suggested properties

New
119,900 $  +GST/QST Rue de Chandolin Val-David Lot
№ Centris 18179711
New
114,900 $  +GST/QST Rue du Lac-Marier Sainte-Marguerite-du-Lac-Masson Lot
№ Centris 17764118
New
225,000 $ 7131, 9e Avenue Laval (Laval-Ouest) Lot
№ Centris 26172144
New
35 $ /PC  +GST/QST Rue Richelieu Beloeil (Du Centenaire) Lot
№ Centris 22741127
New
599,900 $ 484, 12e Rang O. Princeville Lot
№ Centris 23871806
New
165,000 $ Rue du Coteau Saint-Côme Lot
№ Centris 16230802
AntoineBaril
Antoine Baril Residential and Commercial Real Estate Broker