Lot in Bedford - Ville

Rue Champagnat

Overall View View

199,000 $  +GST/QST

№ Centris 28603957

Description

Highlights

Lot dimensions
38.44 M x 26.36 M
Lot area
903.6 mc
Municipal Taxes (2026)
943 $
School taxes (2026)
15 $
Total
958 $
Municipal evaluation(2025)
Land
54 400 $
54 400 $

Life Style

Suggested properties

New
96,000 $ 170, Rue Durand Sainte-Émélie-de-l'Énergie Lot
№ Centris 23689775
New
3,499,000 $  +GST/QST Av. d'Argenteuil Lachute Lot
№ Centris 13386828
New
165,000 $ Ch. Benny Mille-Isles Lot
№ Centris 14111959
New
125,000 $ Ch. de Chamonix Saint-Adolphe-d'Howard Lot
№ Centris 18342271
New
249,000 $ 894, Rue Mason Otterburn Park Lot
№ Centris 19899245
New
199,000 $ 1, Rue St-Joseph Les Bergeronnes Lot
№ Centris 11068802
AnnieLapointe
Annie Lapointe Residential and Commercial Real Estate Broker