Lot in Lac-Supérieur

Ch. des Harfangs

Exterior Drawing (sketch)

75,000 $

№ Centris 12671395

Description

Highlights

Lot dimensions
33.07 M x 219.5 M
Lot area
7964.4 mc
Taxes
Municipal Taxes (2025)
306 $
School taxes (2026)
31 $
Total
337 $
Municipal evaluation(2026)
Land
74 600 $
74 600 $

Life Style

Suggested properties

New
59,900 $ Route 132 E. Grosses-Roches Lot
№ Centris 18982259
New
63,000 $ Rg Ste-Philomène La Malbaie Lot
№ Centris 22312594
New
139,900 $ 200, Rg Bécancour Saint-Louis-de-Blandford Lot
№ Centris 15906210
New
69,900 $ Ch. des Cascades Mandeville Lot
№ Centris 17112229
New
125,000 $ Ch. du Lac-Jaune Rivière-Rouge (Marchand) Lot
№ Centris 12810637
New
120,000 $ O, Ch. de l'Étang-du-Nord Les Îles-de-la-Madeleine (L'Étang-du-Nord) Lot
№ Centris 26762710
Simon-OlivierGauvin
Simon-Olivier Gauvin Residential Real Estate Broker